N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $6.99
  • Boyut 1.98 GB
  • Version 1.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Gameloft
Mobil cihazınıza indirip zorlu düşmanlarınız ile savaşacağınız bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız.

Muhteşem N.O.V.A. serisinin yeni oyunu N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance oyunu ile tanışın.

Oyun piyasasına ve oyuncularımıza kaliteli oyunlar kazandırarak adından bir hayli söz ettirmeyi başaran Gameloft stüdyosunun yeni başarısı N.O.V.A. serisinin devamı olan N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance mobil oyunudur. Oyunumuz sizlere çok oyunculu oyun fırsatı tanırken bir çok alanda aktif olarak rol almanızı da sağlıyor. 

Oyunu oynarken kendinizi adeta bilim kurgu filminin içerisinde hissedeceksiniz. Oyun sahneleri ve grafikleri sizlere filmin içerisindeymişsiniz gibi hissettirecek. Sizde Kral Wardin ile birlikte düşmanlarınıza saldırmak ve ülkenizi korumak için güçlü bir savaş stratejisi oluşturun. Macera dolu zorlu savaşlar N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance oyununda sizleri bekliyor. Hiç düşünmeden İOS mobil cihazınıza indirin ve oyun oynamanın tadını çıkartın. 

Oyunda sizlere sunulan ağır silahlardan yararlanarak düşmanlarınızı öldürmenin ve Volterit şehrini eski güzel günlerine kavuşturmak için elinizden geleni yapın. Unutmayın siz bir kahramansınız ve ülkenizin sizlere ihtiyacı var. Düşmanları özel güçleriniz ile yenin ve oyunun kazananı siz olun. 

Daha Fazla Göster
N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance indir